Biotika powstała z miłości do natury

Witaj serdecznie w świecie Biotiki – opolskiej manufaktury, która specjalizuje się m.in. w ręcznej produkcji świec zapachowych, wosków do kominków, perfum…. po prostu zapachu.

Ponieważ kochamy to co robimy to w proces projektowania, testowania i przygotowywania biotikowych specjałów wkładamy całe mnóstwo pozytywnej energii, uśmiechu, zaangażowania i serca – mamy nadzieję, że poczujesz to już od samego początku.

Biotika to także dwie dziewczyny, dwie inne historie, które w pewnym momencie spotykają się w jednym miejscu. Staramy się żyć w zgodzie z naturą i dbać o siebie, ale równocześnie nie zapominać o otaczającym nas świecie.

Agata – w dzieciństwie chciała zostać kosmetyczką, jednak to ekonomia była jej pierwszym wyborem. Biotika pozwala jej na łączenie zdobytej wiedzy z zainteresowaniami. Miłośniczka wszelkich nowinek związanych ze zdrowym stylem życia. Swój prywatny czas najchętniej spędza z rodziną oddając się aktywnemu wypoczynkowi albo poznając ciekawe zakątki Świata.

Gosia – marketingowiec z zacięciem psychologicznym. Instruktorka fitness, która totalnie oddaje się swoim zainteresowaniom. Dietetyka, kosmetyka naturalna, fotografia, taniec, longboard. Zakochana w rodzinie, swoich kotach i kuchni roślinnej. Osoba notorycznie uśmiechnięta badająca tajniki psychologii szczęścia.

Biotika to połączenie tych dwóch żywiołów i urzeczywistnienie naszych marzeń i planów. To miejsce, gdzie chcemy dzielić się naszymi pomysłami, ale przede wszystkim produktami przygotowanymi w oparciu o najlepsze składniki.