Współpraca z naszą firmą

Jesteśmy otwarte na różne formy współpracy i z chęcią podejmiemy się realizacji odważnych i ciekawych pomysłów. Poniżej kilka propozycji:

1. Nasze produkty z logo twojej firmy jako prezenty okolicznościowe dla klientów, pracowników czy partnerów biznesowych.

  • Jeśli poszukujesz nietuzinkowych, prestiżowych upominków okolicznościowych dla pracowników, klientów czy partnerów biznesowych to napisz do nas na adres sklep@biotika.pl Oprócz posiadania oferty gotowych produktów świadczymy również kompleksowe usługi projektowania i wykonania świec spersonalizowanych. Dobierzemy wyjątkowe opakowania, doradzimy w wyborze odpowiedniego zapachu, a następnie stworzymy jedyny w swoim rodzaju produkt, który podniesie prestiż firmy i wpłynie pozytywnie na wizerunek marki. Dla firm oczekujących produktów o najwyższej jakości i niepowtarzalności jest to idealne rozwiązanie. W ramach usługi zapewniamy zapoznanie się z wymaganiami klienta oraz wykonanie prezentów, zgodnie z ustaleniami.
  • Świece sojowe firmy Biotika tworzone są z niesamowitą dbałością o każdy detal począwszy od projektu opakowania do zalania świecy. Daje to naszym Klientom pewność, że otrzymują produkt wyjątkowy, charakteryzujący się najwyższą jakością i designerskim wykończeniem.
  • Jeśli dbasz o środowisko a idea naturalnego i ekologicznego trybu życia jest Ci bliska, to naturalne świece roślinne firmy Biotika będą idealną wizytówką Twojej firmy. Świece wyprodukowane są z naturalnego, 100 % ekologicznego wosku sojowego, wolnego do herbicydów, pestycydów i toksyn.

2. Sprzedaż naszych produktów w twoim sklepie.

Jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą naszych produktów w swoim sklepie, hotelu czy też salonie urody napisz do nas na adres sklep@biotika Jesteśmy otwarte na współpracę.

3. Produkty firmy Biotika jako upominek dla gości weselnych.

Planujesz wesele, chrzciny, komunię lub inną imprezę okolicznościową a może prowadzisz firmę, która w sposób kompleksowy organizuje tego typu imprezy. Napisz do nas na adres sklep@biotika.pl Przygotujemy upominki, które na długo zapadną w pamięci gości.

Tutaj stacjonarnie znajdziesz produkty Biotiki

Mandala – T. Kościuszki 31 Opole

Kwiaciarnia “Zielona gęś” – 1-go Maja 93 Opole

Fashion Room Salon Fryzjerski – Ozimska 80/3 Opole

Zdrowy skład  – 1 Maja 71 Opole

Zmysły&Co. – Kościuszki 31 A Katowice

EkoAna – Ostapa Dłuskiego 1 Ozimek

Bio-Fit – Partyzantów 17 a Gdańsk

Drogeria “Czary natury” – Skarbka z Gór 116/A3 Białołęka

Wełna i Flora – ul.  Kanałowa 15a Poznań
Dom Architektury i Wzornictwa  – Zdrojowa 19 Kielce (www.daiwdesign.pl)
Maki i Chabry – os. Tysiąclecia 22, Poznań
Tapani Kosmetyki Naturalne – Warszawska 163/9, Mińsk Mazowiecki